کنفرانس پانزدهم نیز همچون دوره‌های قبل در ۷ سالن موازی برگزار شد که برنامه های شاخص آن شامل موارد زیر می باشد:

 

سخنرانی کلیدی

سخنرانی کلیدی که توسط صاحب‌نظران برجسته حوزه های مرتبط با مدیریت پروژه ایراد میشوند از جمله بخش های مهم کنفرانس مدیریت پروژه است. با توجه به حضور گسترده مدیران و کارشنـاسان

در این کـنفرانس در بخــش سخنرانان کلیـدی علاوه بر حضور اساتید دانشگاهی، مدیران حرفــه‌ای ســازمان‌های پروژه محــور و مدیران پروژه نیــز به ارایــه ســخنرانی پرداختند. همـچنین در این بخش تلاش شد از حضور اساتید برجسته بین‌المللی نیز استفاده شود.

 

کارگاه‌های آموزشی

کارگاه‌های آموزشی از جمله برنامه‌های پرمخاطب کنفرانس بود که در این کارگاه‌ها مطالب به صورت تخصصی توسط خبرگان حوزه مدیریت پروژه ارائه شد. به طور متوسـط هر سـال بیش از ۱۰ کارگـاه آموزشی در کـنفرانس مدیـریت پروژه برگزار میــشود

که عناوین کارگاه ها حوزه های مختلف مدیریت پروژه را در بر مـیگیرد، شـرکـت کنندگان در کــنفرانس با توجه به علایـق، دانـش مورد نیاز و زمینـه کـاری خــود بدون محدودیت در کارگاه ها شرکت کردند.

 

مقالات پژوهشی و مطالعات موردی

مقالات کنفرانس در دو بخش شفاهی و پوستری ارایه شدند. به طور معمول حدود ۴۵-۴۰ مقاله در بخش شفاهی و ۳۵-۳۰ مقاله در بخش پوستری ارایه شد. این مقالات ترکیبی از مقالات دانشگاهی و مقالات کاربردی بخش صنعت می‌باشند.

 

ارائه تجارب برتر مدیریت پروژه

در این بخش تعدادی از تجارب برتر مدیریت پروژه ارائه شد. تمامی این تجارب پس از سه مرحله داوری و برگزاری کلاس های آموزشی ویژه جهت چگونگی تدوین تجارب توسط یک تیم کارشناسی، مستند و تدوین میشود.

 

میزگردهای تخصصی

کنفرانس مدیریت پروژه علاوه بر اینکه فضـای مـناسبی بـرای ارائـه آخرین دستاوردهای نظری و کاربردی در حوزه مدیریت پروژه می‌باشد، فرصت مناسبی را برای طرح مسائل و چالش‌های اصلی مدیریت پروژه و سازمان‌های مرتبط فراهم می‌نماید.

از اینرو همچون دوره‌های گذشته تلاش شد ضمن احصای نقطه‌نظرات و دیدگاه‌های ذینفعان مختلف کنفرانس‌، به طرح و هم‌اندیشی در خصوص این موضوعات همت گماشته شود.

 

منبع:

 

FavoriteLoadingAdd to favorites
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *